TİM Başkanı Gülle: Çok yakında Türkiye Lojistik Portalı'nı faaliyete geçireceğiz

Türkiye Lojistik Portalı ile ihracat hacmimiz artarken, lojistik lojistik önemli avantajlar elde ediyor" dedi.

 

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Bu portalı ihracatçılarımızın dünyaya açılan kapısı haline gelebiliriz. Türkiye Lojistik Portalı ile ihracat hacmimiz artarken, lojistik avantajı önemli avantajlar elde etme avantajı" dedi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi "İhracat 2021 Raporu"nun lansmanı, İstanbul'da gerçekleştirildi. 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, yaptığı konuşmada, Çok yakında, Türkiye Lojistik Portalı'nı faaliyete geçirerek, bu portalı ihracatçılarımızın dünyaya açılan kapısı haline getireceğiz. Türkiye Lojistik Portalı ile ihracat hacmimiz artarken, lojistik noktasında önemli avantajlar elde edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Portalın lojistik firmalarıyla ihracatçılar arasında bir köprü vazifesi göreceğini belirten Güllle, "Ürünlerimiz, dünyanın dört bir köşesine artık daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli bir şekilde ulaşacak. Önümüzdeki günlerde, Türkiye Lojistik Portalı'mızın detaylarını paylaşacağız" şeklinde konuştu.

Hello! I am Victoria Rawson. I am city skyline and landscape photographer. I fell in love with photography when I bought my first digital camera Canon 5d Mark II back in 2011.